hasta yatağı Günlükler

Hastanız nasıl bir yatağa ihtiyaç duyarsa duysun aramış olduğunız tüm çeşitli özelliklerde hasta yatakları firmamızın stoklarında mutlaka mevcuttur. Lazım 2 motorlu, ister 3 motorlu, icap lazımlıklı, havalı ve piyasada sadece bizde bulabileceğiniz hasta yatağı çeşitleriyle sıraü yirmi dört saati hizmetinizdeyiz.

üzeri kuruluşsına şayeste tasarımı ile kullanıcı ağırlığının yatağa bedel düzeyde dağılması sağlamlanır.

Hakeza bir durumdaki hastaların doğru pozisyonlarda istirahat edebilmesi, uyuyabilmesi ve gerçek ihtiyaçlarını kontralayabilmeleri derunin, en önemli taleplerinin başlangıcında hasta yatakları gelmektedir.

Belçika Bekaert kumaş aracılığıyla yüksek kalite standartlarında üretilen örgensel cotton kumaş, yıkanabilir silme katıksız, anti alerjik ve anti bakteriyel özelliktedir.

Çeşitli hastalıklar, hastalığın uzun süreler boyunca yatağa bağımlı bir şekilde evetşamasını mecbur kılabilir. Bazı hastalıklarda hastanın artan yaşamında ki otama süreci tamamen yatağa bağımlı olmasını mecburi kılabilir. Bu kapsamda vüruttirilmiş özel bir tasarıma ehil yatalar, çeşitli teknik özelliklerle donatılmıştır. Hasta karyolaları olarak aşina bu medikal ürünler, hastanın yatağa bağımlı olarak geçirdiği tüm terapi süreci boyunca konforlu ve refahlı bir yaşam sürdürmesini esenlarken, hasta falcının anlayışlerini kolaylaştıran, sağaltım süreci esnasında kullanılacak cihazların daha etkili ve hafif kullanılabilmesini sağlayıcı detaylı ulamaları bulunur.

Öncelikle yaşanmış olan gecikme namına özür diliyoruz. Montaj esnasında hastaların özel durumları nedeniyle temelı zamanlar kısaca gecikmeler yaşanabilmektedir.

Rhombus bellik (Almanya) cihet kilitli ve merkezi frenli tekerlekler, klasik tekerleklere nispeten kilitlendiğinde henüz erdemli seviyede sabitlemeyi katkısızlar. Yön kilidi özelliği ile hiçbir şahıs rahatça sabit yönde hareket ettirebilir.

Emniyetliği maksimum düzeyde sağlayıcı seatBED sarplendirilmiş korkulukları ile düşme olasılığını ortadan kaldırır, sışitama önleme sistemi hareketler sırasında konforu en üst seviyede cirim.

Vacip hijyen koşullarının katkısızlanması suretiyle, muktezi sağlamlamlık ve özelliklerin olması suretiyle ve hastanın yatacağı sürede ödenen icar ölçüı ile yatağın ücreti kıyaslandığında bedel olarak henüz satın almaktan iyi fiyatlar iyi evetğu sürece, hasta yatağının tatminkâr ve kip yerlerden kiralanması her açıdan henüz avantajlıdır.

Her tür medikal gereç ihtiyacınız dâhilin telefonla bili alabilirsiniz. şık fiyatlar, hızlı teslimat ve yeni ürünler. Hep güler yüzlü hizmet.

Benim sol bölümüm kaymakamlık neticesi protez.sag bölümüm kip 15 yıl muhtarlık yapdım silah taşıma izinı derunin son dirlik bakanlığını bu konuda aldığı hüküm bir delikü saglam olan silah ruhsadi alıp alamayacağı haber bildirme ve hastanelere bildirimimi.

Atak mecra setinin içinde kullanılan yatağın malzemesi %100 İtalyan saf lateks mecra, beden ısısına ve edisyonncına duyarlı visco mecra veya HR High Resellent sünger yataktan oluşmaktadır.

Hasta yataklarının fiyatları ise çeşitli ekonomik etkenlerden dolayı her geçen ruz da artış göstermekte ve türüne mecra türüne bakılırsa fiyatlar (Ziyaretçi sayfası) 700 TL ile 6.000 TL eder aralığında dağılmaktadır. Bu noktada hastamızın yatacağı süre ve ihtiyaç duyacağı yatak cinsi enikonu belirleyici olmaktadır.

Yirminin üzerinde ayrı ayrı hasta yatağı imal yazar, satılık ve kiralık olarak siz değerli ziyaretçilerimizin tasarrufına sunuyoruz. Hizmet ustalıklerinizi kolaylaştıran ve hastanın konforunu artıran yatakları kaliteli bir işçilik ve tam düşüncemlarla yapım ediyoruz.


Özellikle yatalak kişilere hitap ediyor olmasıyla müşterek TV incelemek, mecelle kavramak isteyen alelade kullanıcılara, en isabetli açı ile maksimum konforu tedarik etmek üzere dizayn edilmiştir.

Patentli tasavvurıyla yatma pozisyonundaki kısıtlı hareketleri ortadan kaldırarak kişiye konfor ve özgürlük sağlamlar.

Kalıcı yatan hastalarda yalnızca bu üç çyeksan yataktan bir tanesinin kullanılması yatak yaralarından korunmak ciğerin yerinde olmayacaktır. Antrparantez havalı akak kullanarak ülser riskinden hastamızı korumamız gerekir.

 Çift taraflı korkuluklara bütünleşmiş 4 adet denetçi paneli, hasta bakıcının taç korkuluklar üzerinden bir çok fonksiyonu sessiz dokunuş ile yapmasına imkan tanılamar. Hasta iç panellerden çizgi fonksiyonları denetçi edebilir.

Yalnızca satış ve kiralama hizmetlerimizle değil aynı zamanda hastanızın herhangi bir döşek arızasından dolayı kıygın durumda kalmaması kucakin hasta yatağı bakım ve onarım hizmetlerimizle de her an yanınızdayız. Tığ meraklı kadromuzla yan yana hem ürün hem bile görev üretiyoruz.

Serlık ve korkuluklar PP antibakteriyel malzemeden üretilmiştir ve pürüzsüz yüzeyi ile en mualla hijeyini sağlar.

Klasik medikal yataklarının tersine görünüm olarak ölçün yataklardan hiçbir üstelikı yoktur. İçinde kullanılan Alman motorlu lata mekanizması sayesinde; baş kısmı 90 dereceye, göl ayağı kısmı 35 dereceye derece ayrı ayrı eylem edebilmektedir.

Hasta karyolalarının sıvı geçirmez kılıfa ehil havalı yatak, adam sağlığına yüksek aşama de duyarlı malzeme kullanımı, hastanın eminğini sağlayan ve aynı zamanda sağaltma icraatını kolaylaştıran üst tutma kolları, uzaktan arama edilebilen kademeli şekilde akım sağlayan ergonomik akım mekanizması kabilinden özelliklere mevla medikal ürünlerdir. Yükseklik dereceı ve aynı zamanda taşıma kolaylığı sağlayan tekerlek sistemi, bu alanda oluşan tüm gereksinimlara en titiz yüzıtları çıkarmak için geliştirilmeye devam edilen özellikler ortada.

 ŞOK fonksiyonu, iveğen hasta yatağı gelişen ani kan basıncı düşüklüğü, deveran bozukluğu ve benzeri durumlarda dirimsel önem taşır.

Rutin kontrollerin evde strüktürlması hastalar ve yakınları sinein konfor sağlamlamaktadır. Bu mevzuda Sıhhat Bakanlığının katkısızladığı bazı ücretsiz hizmetler mev...

Böyle bir durumdaki hastaların tamam pozisyonlarda istirahat edebilmesi, uyuyabilmesi ve esas ihtiyaçlarını muhaliflayabilmeleri için, en önemli taleplerinin başında hasta yatakları gelmektedir.

Firmamız Mesai Denk organizasyonundan bu yana her zaman önce hasta sağlığını dikkate alarak imal etmiş olduğu hasta yatakları sayesinde tanrı ettiği üne kavuşmuştur.

Aynı şekilde geceleri yatağın faaliyet ettirilmesi kimsenin uykusunu blayemut, rahatsızlık vermez. *Işlek yatak Ek kaynaklar mekanizmalarımzıda yerli veya çin malı her hangi bir ürün

İstanbul Atasite mağazamızda multiBED Hasta Yatağı ürünümüzü görebilir ve test edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *